Album fotograficzny "POZNAŃ - ŚLADAMI UŁAŃSKIEJ TRADYCJI"

Poznań jest miastem, gdzie nowoczesność splata się z historią i tradycją, ukazując swój fascynujący, acz ulotny portret. To on stał się inspiracją do powstania tej książki. Książki wyjątkowej, bo opowiadającej językiem obrazu, który jest zaklętą w obiektywie esencją niezwykłego klimatu miejsc i poruszających wydarzeń.  Album wydany jest w twardej oprawie, składa się z 272 stron drukowanych na papierze kredowym mat 130 g/m2, w formacie 31 cm x 21 cm. Podzielony został na siedem rozdziałów: I. Ułani poznańscy wczoraj i dziś, II. Służba wartownicza w mieście, III. Powstanie wielkopolskie, IV. Wojna polsko-bolszewicka, V. Na frontach II wojny światowej, VI. Dni Ułana, VII. Imieniny ulicy Święty Marcin.
Ciekawie i przystępnie napisana historia przez pana Andrzeja Dominika Ohde, zachęca do zgłębiania wiedzy o Poznaniu oraz o historii i tradycji kawaleryjskiej 15. Pułku Ułanów Poznańskich. Konsultantem historycznym jest pan Lesław Kukawski. Książka zawiera ponad 180 zdjęć, w tym ujęcia reportażowe z obchodów uroczystości, inscenizacji historycznych oraz zdjęcia z zabytkami i pomnikami miasta Poznania. Całość tłumaczona jest na język angielski.

 

Proponuję Państwu możliwość kupienia tego wydania w połączeniu z wkładką reklamową wstawioną po stronie tytułowej w formie dwóch kartek, czyli czterech stron, będących prezentacją działań lub produktów Państwa Firmy. Drukowane cyfrowo dają nieograniczone możliwości dostosowania ich do indywidualnych potrzeb np: personalizacji oraz zamawiania egzemplarzy również w małych ilościach. Takie połączenie uczyni ten album DOBRYM POMYSŁEM NA CIEKAWY I NIEBANALNY PREZENT dla Państwa Kontrahentów czy Klientów.